Cinema, Podium en
Werkplek in Kortrijk

Jonas Chéreau (FR/BE)

R É V E R B É R E R

In een wereld die wordt gekenmerkt door een overvloed aan beelden, wordt R É V E R B É R E R voorgesteld als een zorgsessie voor de ogen. Dans en licht zijn met elkaar verweven. Het licht is hier het uitgangspunt en zijn aanwezigheid bepaalt wat we wel of niet zien. Hoe en wat zien we? Wat zien we niet? En wat verblindt ons soms? Hoe produceert licht ruimtes voor dans?

Première op NEXT festival in kunstencentrum BUDA op 11 en 12 november. Info en tickets.

Jonas Chéreau (FR/BE)

De danser en choreograaf Jonas Chéreau beschouwt dans als een veld vol avontuur en ontmoetingen. Als danser en performer werkte hij voor verschillende artiesten, waaronder Lilia Mestre, Sara Manente en Diederik Peeters. Hij creëerde een reeks performances in samenwerking met Madeleine Fournier.

De laatste jaren maakt hij zijn eigen werk: Baleine in 2019 en Temps de Baleine, een bewerking voor jong publiek in 2021. Zijn voorstelling R É V E R B É R E R werd gepresenteerd op het NEXT festival in 2022.

In residentie

31 okt 2022 – 10 nov 2022
Budascoop

Blijf op de hoogte

Volg ons!

@kunstencentrumbuda